Karel Holan - U Vltavy

Olej na kartonu, 44x63 cm. Signováno vpravo dole K. Holan 52. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1893 - 1953

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 250 000 Kč.

45440. U Vltavy
Dražba ukončena:28.05.2020 21:33:22
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:26 000 Kč