Karel Holan - Ulice

Olej na plátně, 66x83 cm, signováno vpravo dole K. Holan 32, rám.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1893 - 1953

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 250 000 Kč.

7243. Ulice
Dražba ukončena:26.01.2017 20:25:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:36 000 Kč