Karel Holan - V lese

Olej na plátně, 59x70 cm. Signováno vpravo dole K. Holan 49. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem a prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

o autorovi: 1893 - 1953

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 250 000 Kč.

29513. V lese
Dražba ukončena:27.03.2019 19:19:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:20 000 Kč