Karel Holan - Vesnice v zimě

Olej na plátně, 82x116 cm. Signováno vpravo dole K. Holan 42. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem a prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

o autorovi: 1893 - 1953

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 250 000 Kč.

29134. Vesnice v zimě
Dražba ukončena:28.02.2019 20:39:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:40 000 Kč