Karel Holan - Vlaková stanice

Olej na kartonu, 58x75 cm. Signováno vpravo dole K. Holan 42. Rám.

o autorovi: 1893 - 1953

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 250 000 Kč.

22740. Vlaková stanice
Dražba ukončena:27.09.2018 20:52:55
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:17 000 Kč