Karel Holan - Z periferie

Olej na plátně, 30x39 cm. Signováno vlevo dole K. Holan 37. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem a prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc. Pozdější signatura.

o autorovi: 1893 - 1953

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 250 000 Kč.

51739. Z periferie
Dražba ukončena:28.10.2020 21:50:03
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč