Karel Holan - Zátiší s kedlubnami

Olej na překližce, 38x52 cm. Signováno vpravo dole K. Holan 45. Rám.

o autorovi: 1893 - 1953

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 250 000 Kč.

23516. Zátiší s kedlubnami
Dražba ukončena:31.10.2018 19:06:09
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 300 Kč