Karel Holan - Zima - stromy u potoka

Olej na plátně, 50x65 cm. Signováno vpravo dole K. Holan 45. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

Nejdelší strana: 65 cm

o autorovi: 1893 - 1953

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 250 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
83813. Zima - stromy u potoka
Dražba ukončena:28.09.2022 22:01:24
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:8 500 Kč