Karel Holan - Zimní Prahou

Olej na kartonu, 49x64 cm. Signováno vpravo dole K. Holan 25. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem a prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc. Zezadu štítek.

o autorovi: 1893 - 1953

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 250 000 Kč.

47290. Zimní Prahou
Dražba ukončena:29.07.2020 21:10:52
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:15 000 Kč