Karel Holec - Jaro na samotě

Olej na kartonu, 33x60 cm. Signováno vpravo dole Karel Holec 51. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1900-1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč

307206. Jaro na samotě
Dražba ukončena:03.01.2021 20:04:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč limit (03.01.2021 15:29:37) 7967