Karel Holec - Jaro na Vysočině

Olej na kartonu, 45x55 cm. Signováno vpravo dole Karel Holec 42. Rám, sklo.

o autorovi: 1900-1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč

300386. Jaro na Vysočině
Dražba ukončena:30.08.2019 20:16:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč