Karel Holec - O prvém jarním dnu

Olej na plátně, 90x73 cm. Signováno vpravo dole Karel Holec 1944. Nerámováno.

o autorovi: 1900-1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč

61736. O prvém jarním dnu
Dražba ukončena:04.07.2021 20:07:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč