Karel Holec - Předjaří na Vysočině

Olej na kartonu, 44x53 cm. Signováno vpravo dole Karel Holec 50. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1900-1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč

307972. Předjaří na Vysočině
Dražba ukončena:19.03.2021 20:46:27
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 000 Kč