Karel Holec - Zima u řeky

Olej na kartonu, 25x35 cm. Signováno vpravo dole Holec. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1900-1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč

28740. Zima u řeky
Dražba ukončena:27.02.2019 18:07:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:800 Kč

800 Kč 22.02.2019 7:27:14 4556
700 Kč 13.02.2019 21:04:55 5016