Karel Jan Sigmund - Osamělé stromy

Olej na kartonu, 16x21 cm, signováno vpravo dole K.J. Sigmund, rám.

1897, Mělník nad Labem - 1959, Heřmanův Městec

1877. Osamělé stromy
Dražba ukončena:28.01.2015 21:02:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 400 Kč