Karel Jan Sigmund - Podzimní krajina

Olej na sololitu, 36x54 cm, signováno vlevo dole K. J. Sigmund, rám.

1897, Mělník nad Labem - 1959, Heřmanův Městec

Pozn.: Rám mírně poškozen.

4859. Podzimní krajina
Dražba ukončena:26.05.2016 20:02:02
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč