Karel Jan Sigmund - Cesta vesnicí

Olej na kartonu. 29x32 cm, signováno vlevo dole K. J. Sigmund, rám.

o autorovi: 1897, Mělník nad Labem - 1959, Heřmanův Městec

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč

8801. Cesta vesnicí
Dražba ukončena:29.03.2017 21:33:56
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 500 Kč