Karel Jan Sigmund - Chalupy v zimě

Olej na překližce, 33x50 cm. Signováno vpravo dole K.J. Sigmund. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1897, Mělník nad Labem - 1959, Heřmanův Městec

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč

24981. Chalupy v zimě
Dražba ukončena:28.11.2018 19:44:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 400 Kč