Karel Jan Sigmund - Domek v zahradě

Olej na kartonu. 50x32 cm. Signováno vpravo dole K.J. Sigmund. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1897, Mělník nad Labem - 1959, Heřmanův Městec

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč

40026. Domek v zahradě
Dražba ukončena:30.01.2020 19:37:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 300 Kč