Karel Jan Sigmund - Jarní tání

Olej na kartonu, 50x70 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1897, Mělník nad Labem - 1959, Heřmanův Městec

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč

51740. Jarní tání
Dražba ukončena:28.10.2020 22:31:54
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč