Karel Jan Sigmund

51740. Jarní tání

popis: Olej na kartonu, 50x70 cm. Nesignováno. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1897, Mělník nad Labem - 1959, Heřmanův Městec

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč

dražba ukončena: 28.10.2020 22:31:54

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 6 000 Kč