Karel Jan Sigmund - Kytice ve váze

Tempera, 40x27 cm. Signováno vpravo dole K.J. Sigmund. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1897, Mělník nad Labem - 1959, Heřmanův Městec

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč

22289. Kytice ve váze
Dražba ukončena:26.09.2018 18:16:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 600 Kč