Karel Jan Sigmund - Naše zahrada

Olej na kartonu, 56x73 cm. Signováno vlevo dole K. J. Sigmund. Nerámováno.

Stav: Malba poškozena.

o autorovi: 1897, Mělník nad Labem - 1959, Heřmanův Městec

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč

40811. Naše zahrada
Dražba ukončena:26.02.2020 20:03:34
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 200 Kč