Karel Jan Sigmund - Portrét prof. Pekelského z Ondřičkova kvarteta

Olej na plátně, 44x41 cm. Signováno vlevo nahoře s věnováním K.J. Sigmund. Rám.

o autorovi: 1897, Mělník nad Labem - 1959, Heřmanův Městec

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč

32268. Portrét prof. Pekelského z Ondřičkova kvarteta
Dražba ukončena:29.05.2019 18:44:30
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 400 Kč