Karel Jan Sigmund - Pouť

Kombinovaná technika, 31x44 cm. Signován vpravo dole K.J. Sigmund. Rám, kslo.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1897, Mělník nad Labem - 1959, Heřmanův Městec

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč

28992. Pouť
Dražba ukončena:27.02.2019 22:44:26
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč