Karel Jan Sigmund - Předjaří

Olej na kartonu, 44x54 cm. Signováno vpravo dole K. J. Sigmund. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1897, Mělník nad Labem - 1959, Heřmanův Městec

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč

35211. Předjaří
Dražba ukončena:25.09.2019 21:49:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 200 Kč