Karel Jan Sigmund - Procházka zimní cestou

Olej na kartonu, 51x66 cm. Signováno vpravo dole K. J. Sigmund. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 84 cm

o autorovi: 1897, Mělník nad Labem - 1959, Heřmanův Městec

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem doporučujeme
86344. Procházka zimní cestou
Dražba ukončena:30.11.2022 21:56:17
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:15 000 Kč