Karel Jan Sigmund - Tání na vsi

Olej na překližce, 70x80 cm. Signováno vlevo dole K. J. Sigmund. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1897, Mělník nad Labem - 1959, Heřmanův Městec

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč

49159. Tání na vsi
Dražba ukončena:30.09.2020 20:41:44
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 800 Kč