Karel Jan Sigmund

49159. Tání na vsi

popis: Olej na překližce, 70x80 cm. Signováno vlevo dole K. J. Sigmund. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen. Malba poškozena. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1897, Mělník nad Labem - 1959, Heřmanův Městec

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč

dražba ukončena: 30.09.2020 20:41:44

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 4 800 Kč