Karel Jan Sigmund

54602. Vesnice pod sněhem

popis: Olej na překližce, 45x60 cm. Signováno vpravo dole K. J. Sigmund. Rám, sklo.

pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1897, Mělník nad Labem - 1959, Heřmanův Městec

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč

zbývá: 0 dnů, 8 hodin

konec dražby: 27.01.2021 19:02:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 4 700 Kč