Karel Jan Sigmund - Zimní krajina

Pastel, 35x50 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Pozn.: Rám poškozen. Vzadu štítek z díla. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1897, Mělník nad Labem - 1959, Heřmanův Městec

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč

27446. Zimní krajina
Dražba ukončena:31.01.2019 21:10:57
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč