Karel Javůrek - Maria Stuartovna

Olej na plátně, 25x32 cm. Signováno vzadu na plátně K.Javůrek. Rám.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1815-1909

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč

300532. Maria Stuartovna
Dražba ukončena:03.09.2019 20:22:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč