Olej na kartonu, 49x60 cm. Signováno vpravo dole K. Jílek. Nerámováno.
Stav: Malba mírně poškozena.
o autorovi: 1896-1983
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 250.000 Kč