Karel Jílek - Cesta vesnicí

Olej na kartonu, 49x60 cm. Signováno vpravo dole K. Jílek. Nerámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1896-1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 250.000 Kč

45474. Cesta vesnicí
Dražba ukončena:28.05.2020 22:18:25
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 000 Kč