Olej na plátně, 71x60 cm. Signováno vlevo dole K. Jílek 34. Rám.
Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..
o autorovi: 1896-1983
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 250.000 Kč