Olej na kartonu, 46x38 cm. Signováno vpravo dole Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Pozn.: Konzultováno a posouzeno prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.
Nejdelší strana: 57 cm
o autorovi: 1896-1983
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 250.000 Kč