Olej na plátně fixovaném na kartonu, 45x60 cm. Signováno vpravo dole K. Jílek 69. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.
o autorovi: 1896-1983
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 250.000 Kč