Karel Kalina - Věže Karlova mostu

Olej na plátně, 60x50 cm, signováno vpravo dole Kalina K., rám.

1949, Nové Město na Moravě
Vysočina je nejčastějším námětem jeho obrazů. Inspiraci pro svá díla čerpal i z Prahy.

3777. Věže Karlova mostu
Dražba ukončena:28.01.2016 19:57:00
Vyvolávací cena:1 800 Kč
vydraženo za:7 000 Kč