Karel Kalina - Domky u vody

Olej na sololitu, 40x57 cm. Signováno vpravo dole Kalina K. Rámováno.

Nejdelší strana: 64 cm

o autorovi: 1949
Narodil se v Novém Městě na Moravě. Hlavní inspirací jeho děl je rodná Vysočina.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 13 000 Kč.

152552. Domky u vody
Zbývá:0 dnů, 15 hodin
Konec dražby:29.01.2026 20:31:00
Minimální příhoz:1 000 Kč
Aktuální cena:19 000 Kč