Karel Kalina - Kampa

Olej na plátně, 70x60 cm. Signováno vpravo dole Kalina K. Rámováno.

Nejdelší strana: 78 cm

o autorovi: 1979
Malíř krajinář, učitel výtvarné výchovy

152635. Kampa
Zbývá:0 dnů, 15 hodin
Konec dražby:29.01.2026 21:54:00
Minimální příhoz:1 000 Kč
Aktuální cena:21 000 Kč