Karel Kalina - Podvečer na Dominikánské

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 46x60 cm. Signováno vpravo dole Kalina K. Rámováno.

o autorovi: 1949
Narodil se v Novém Městě na Moravě. Hlavní inspirací jeho děl je rodná Vysočina.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 13 000 Kč.

49424. Podvečer na Dominikánské
Dražba ukončena:01.10.2020 21:18:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč