Olej na plátně fixovaném na kartonu, 46x60 cm. Signováno vpravo dole Kalina K. Rámováno.
o autorovi: 1949
Narodil se v Novém Městě na Moravě. Hlavní inspirací jeho děl je rodná Vysočina.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 13 000 Kč.