Karel Karas - Cestička - Kladno

Olej na překližce, 35x48 cm, signováno vpravo dole Karas, rám.

1892, Praha

Pozn.: Rám mírně poškozen.

4812. Cestička - Kladno
Dražba ukončena:26.05.2016 19:10:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 900 Kč