Karel Karas - Chalupa s potokem

Olej na kartonu, 46x61 cm, signováno vpravo dole Karas, rám.

1892, Praha

Pozn.: Rám poškozen.

4813. Chalupa s potokem
Dražba ukončena:26.05.2016 19:11:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 26.05.2016 15:40:46 681