Karel Karas - Poděbrady

Olej na sololitu, 50x70 cm, signováno vlevo dole Karas, rám.

1892, Praha

Pozn.: Rám mírně poškozen.

6774. Poděbrady
Dražba ukončena:01.12.2016 22:15:30
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč