Karel Karas - Rybník

Olej na kartonu, 25x35 cm, signováno vlevo dole Karas, rám.

1892, Praha-Libeň
Student UMPRUM v Praze (1923-1924; prof. Hrbek). Dále žák ukrajinské AVU v Praze (1933-34; 1936-37). Soukromě studoval u prof. Kutmana a malíře R. Vejrycha. Studijně cestoval po Bulharsku a Jugoslavii. Krajinář tvořící zejména na Kladensku.

Pozn.: Karton zvlněný.

2378. Rybník
Dražba ukončena:28.05.2015 19:06:52
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 000 Kč