Karel Karas - Čekající Chodky

Nejdelší strana: 85 cm

Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vpravo dole Karas. Rámováno.

Stav: Rám poškozen.

o autorovi: 1892 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 42 000 Kč.

83924. Čekající Chodky
Dražba ukončena:29.09.2022 20:49:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 600 Kč