Karel Karas - Cesta krajinou

Olej na kartonu, 35x45 cm. Signováno vlevo dole Karas. Rám, sklo.

Stav: Rám poškozen.

Pozn.: Dílo bylo vystaveno na výstave autora v Rubešově galerii 1942.

Nejdelší strana: 60 cm

o autorovi: 1892 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 42 000 Kč.

94910. Cesta krajinou
Dražba ukončena:01.06.2023 22:50:55
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 500 Kč