Karel Karas - Kaliny

Olej na kartonu, 50x70 cm. Signováno vlevo dole Karas. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1892 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 42 000 Kč.

47274. Kaliny
Dražba ukončena:29.07.2020 21:22:59
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč