Karel Karas - Kytice lučního kvítí

Olej na kartonu, 45x35 cm. Signováno vlevo dole Karas. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1892 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 42 000 Kč.

71538. Kytice lučního kvítí
Dražba ukončena:26.01.2022 20:46:27
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:15 000 Kč