Karel Karas - Labská zátoka

Olej na plátně, 35x50 cm. Signováno vlevo dole Karas. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1892 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 42 000 Kč.

25040. Labská zátoka
Dražba ukončena:28.11.2018 20:56:45
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:11 000 Kč