Karel Karas - Mladá břízka

Olej na kartonu, 25x19 cm. Signováno vlevo dole Karas. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1892 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 42 000 Kč.

47485. Mladá břízka
Dražba ukončena:30.07.2020 20:46:51
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 600 Kč