Karel Karas - Rákosí u rybníka

Olej na kartonu, 25x35 cm. Signováno vlevo dole Karas. Rámováno.

o autorovi: 1892 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 42 000 Kč.

307358. Rákosí u rybníka
Dražba ukončena:19.01.2021 20:06:31
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč