Karel Karas

307358. Rákosí u rybníka

popis: Olej na kartonu, 25x35 cm. Signováno vlevo dole Karas. Rámováno.

o autorovi: 1892, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37.000 Kč.

zbývá: 4 dnů, 0 hodin

konec dražby: 19.01.2021 20:06:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 4 200 Kč