Karel Karas - Říční krajina

Kombinovaná technika, 60x73 cm. Signováno vlevo dole Karas. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Plátno nevypnuté.

o autorovi: 1892 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 42 000 Kč.

52874. Říční krajina
Dražba ukončena:25.11.2020 22:06:47
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:10 000 Kč