Karel Karas

52874. Říční krajina

popis: Kombinovaná technika, 60x73 cm. Signováno vlevo dole Karas. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen. Plátno nevypnuté.

o autorovi: 1892, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37.000 Kč.

dražba ukončena: 25.11.2020 22:06:47

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 10 000 Kč